Soalition of Nations (SON)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soalition of Nations (SON)

Forum makrosaveza SON u UNI2, www.ogame.ba; Pri tome je ovaj forum jos GFX i Download zone
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MedoManijak22 - Sinisa Brnovic

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimepon vel 04, 2008 9:06 pm

Pozz ekipi !!!

Zovem se Siniša Brnović aka MedoManijak22, rođen sam 28.10.1984. u Glini u HR.
Živim u malom mjestu zvanom Topusko, također u HR. Školu sam završio (nekako) za Kuhara i sad pohađam Informatičku školu. Trenutno nezaposlen.
U slobodno vrijeme igram OGame ili šerafam po autu. Volim se družiti i izlaziti s ekipom na cugu, volim biti i u ženskom društvu pogotovo ako sam SAM među njima.

Što se tiče mog stila igranja u OGame to je Freestyle ali se naginje više Rudarenju.

Još jedna stvar o meni bavim se DJingom. Pa ako tko treba dobar party sa stranom glazbom tu sam. cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimepon vel 04, 2008 9:12 pm

Kad malo razmislim treba mi DJ za party... :DZašto medomanijak22 ako imaš 23 godine
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimepon vel 04, 2008 9:15 pm

brijem da sam imao 22. godine kad sam počeo uni2 igrati :lol:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimepet vel 22, 2008 5:24 pm

kaj ne promijenis nick u MedoManijak23
i najozbiljnije pitam
Jesi li za neovisno Kosovo
lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:57 pm

hahaha dobar opis...Smile WELCOME!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimened vel 24, 2008 3:28 am

LuCe je napisao/la:
hahaha dobar opis...Smile WELCOME!

kak to misliš sa WELCOME ??

ja sam ovdje već dugo a u savezu čak skoro godinu dana. hehehe nebuislo lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimened vel 24, 2008 5:00 pm

nisi mi na Kosovo odgovorio
BTW LuCe očito nije znala,ipak je nova
[Vrh] Go down
Gost
Gost




MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 3:26 am

pols je napisao/la:
nisi mi na Kosovo odgovorio
BTW LuCe očito nije znala,ipak je nova

ma ništa ja nisam ružno mislio za nju. samo sam rekao

a što se tiče kosova nek se odvoji. zašto nebi bila samostalna država. moje mišljenje. ako neuspije nek dođe u SON
[Vrh] Go down
Sponsored content





MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Empty
PostajNaslov: Re: MedoManijak22 - Sinisa Brnovic   MedoManijak22 - Sinisa Brnovic Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MedoManijak22 - Sinisa Brnovic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Soalition of Nations (SON) :: Predstavljanje korisnika-
Forum(o)Bir: