Soalition of Nations (SON)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soalition of Nations (SON)

Forum makrosaveza SON u UNI2, www.ogame.ba; Pri tome je ovaj forum jos GFX i Download zone
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanje vezano za FORUM

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pitanje vezano za FORUM Empty
PostajNaslov: Pitanje vezano za FORUM   Pitanje vezano za FORUM Icon_minitimeuto vel 12, 2008 11:24 pm

Kako psy_net i bega mogu biti MOD-ovi a zadnji put su bili online prošli mjesec psy_net 26.1 a bega 28.1. a odsustvo nisu najavili.
Neki žarko žele biti modovi za vise podrucja i online su svaki dan pa ne postaju modovi.

Maknite mi sticky ako nije potreban
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Pitanje vezano za FORUM Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za FORUM   Pitanje vezano za FORUM Icon_minitimeuto vel 12, 2008 11:41 pm

istina
li na onome dijelu ak oces biti mod ocekujem da stavljas linkove
bega mi je bratic...tako da znam sta je sa njime a ovaj drugi morat cu ga kontaktirat
ps:uskoro ti otvorim onaj dio
i znam gdje mozes naci linkova brdo ak os biti mod tamo
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Pitanje vezano za FORUM Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za FORUM   Pitanje vezano za FORUM Icon_minitimesri vel 13, 2008 12:15 am

cuj mogao bi ja to no samo po potraznji ja ne mogu i iskreno ne da mi se stavljati linkove ovako kako ti stavljas taj me dio iskreno ne zanima previse ako treba mogao bih to obaviti meni nije u ovom slucaju bilo do toga da ja budem MOD za to podrucje nego do toga da forum ne zamre kao prosli zato jer nema MODova
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pitanje vezano za FORUM Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za FORUM   Pitanje vezano za FORUM Icon_minitimesri tra 16, 2008 12:32 am

Forum ne umire jer nema MOD.ova. Možda čak umire jer ih je previše.
Forum umire zbog slabe posjećenosti i zbog toga što nikoga ovo ne zanima kolko je crno pod noktom.
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Pitanje vezano za FORUM Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za FORUM   Pitanje vezano za FORUM Icon_minitimesri tra 16, 2008 9:23 pm

lol a sta ces slabo se sluzi njime
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Sponsored content





Pitanje vezano za FORUM Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje vezano za FORUM   Pitanje vezano za FORUM Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje vezano za FORUM
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» JOS JEDNO PITANJE U VEZI FORUMA
» SON forum tim
» Prijedlog za FORUM
» Novi pod forum
» Novi pod forum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Soalition of Nations (SON) :: Javna kategorija :: Pitanja-
Forum(o)Bir: