Soalition of Nations (SON)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soalition of Nations (SON)

Forum makrosaveza SON u UNI2, www.ogame.ba; Pri tome je ovaj forum jos GFX i Download zone
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prava MOD-ova

Go down 

Lockanje teme koja se MOD-u ne svidi(više odabira)
Diktatura
Prava MOD-ova Vote_lcap50%Prava MOD-ova Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Nije diktatura
Prava MOD-ova Vote_lcap25%Prava MOD-ova Vote_rcap
 25% [ 2 ]
MOD-ovi nemaju pravo to raditi
Prava MOD-ova Vote_lcap0%Prava MOD-ova Vote_rcap
 0% [ 0 ]
MOD-ovi imaju pravo to raditi
Prava MOD-ova Vote_lcap25%Prava MOD-ova Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Ukupno glasova : 8
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepon vel 18, 2008 11:17 pm

Imaju li MOD-ovi pravo lockati temu koja im se ne svidi i je li to diktatura


[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepon vel 18, 2008 11:20 pm

Valjda trebaju imati bolji razlog za lock nego: ne svidja mi se tema
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepon vel 18, 2008 11:22 pm

barem se slazemo oko toga da nije diktatura
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepon vel 18, 2008 11:26 pm

ja kazem da je diktatura ako lockas bez valjanog razloga
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepon vel 18, 2008 11:27 pm

ja isto
btw ako jos jednom nestane neki moj post bit ce problema
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimeuto vel 19, 2008 12:54 am

samo me zanima,ako modovi nemaju pravo to raditi zasto su
modovi,Shinzon,izbrisao sam postove zato da bude samo jedan post i to
taj koji je bio sticky koliko se ja sjećam tvoj post je bio

Shinzon je napisao/la:

hahaha
izbrisan je kao prvo zato jer je offtopic
i kao drugo zato da ostane samo post od stickyja
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimeuto vel 19, 2008 1:33 am

modovi bi trebali lockati teme koje su neprimjerenog sadrzaja za ovaj forum i provoditi pravila foruma,a ne diktaturu
kako nebi dolazilo vise do vakog sukoba jednostavno napisi zasto lockas temu prije nego stavis lokot
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepet vel 22, 2008 5:28 pm

Shinzon je napisao/la:
modovi bi trebali lockati teme koje su neprimjerenog sadrzaja za ovaj forum i provoditi pravila foruma,a ne diktaturu
kako nebi dolazilo vise do vakog sukoba jednostavno napisi zasto lockas temu prije nego stavis lokot
samo me zanima kakav je to anti-spamers club na SpamBoardu znaci protiv spammanja si ali spammaš
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:21 pm

to je klub u kojem se kvalitetno spama
tj da se nalazi na nekom drugom mjestu mislio bi da se radi o raspravi nekakvoj Shocked Very Happy
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:42 pm

vraga kvalitetno nemaju ni 2 posta dnevno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepet vel 22, 2008 11:15 pm

a šta to tebi smeta?

ovdje lock Twisted Evil

Spoiler:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesub vel 23, 2008 11:50 am

a zasto bi uopce dao lock daj mi razlog
BTW da ne odem previse offtopic
meni je admin dao zadacu mod i kome se ja sada moram pravdati da dam lock na temu NIKOME isto tako da je worm lockao ja ga ne bi trazio opravdanje za lock jer je MOD(ups SMOD)
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesub vel 23, 2008 2:14 pm

ako neko ima primjerbu na to da je neka tema zakljucena moze se zaliti adminu ili smodu jer su oni iznad mod-a
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesub vel 23, 2008 2:19 pm

Moraš se pravdati. Meni i Adminu (i SKR.u, al on je ionako rijetko na forumu).
Inače pa-pa položaju moda.
Very Happy

I normalno da me ti ne bi tražio opravdanje da ja lockam temu. Ja sam na višem položaju. geek

Isto tako ja ne mogu preispitivati odluke Admina foruma, čak i ako se nekada ne slažem s njime.
Ali svi smo ljudi, nije ovo posao za koji nas plaćaju. Sve se može dogovoriti.
Ali neka pravila postoje...
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesub vel 23, 2008 2:24 pm

:pravila:se trebaju postivati ali ovaj bi forum zamro skroz kad bi ih se drzali ko pijanac plota vec bi banao bar vas troje iako je do sada na forumu bila jedna banana nakon koje je lik prestao dolaziti na forum
naravno bananka je dobio jer nije postivao pravila na sto sam mu ja progledo kroz prste dok me nije skroz isproviciro
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesub vel 23, 2008 10:10 pm

Worm hoces reci da ja koji sam MOD(ili ti SMOD whatever)odnosno stručan sam za odredjeno podrucje ne mogu preispitivati odluke nekoga manje stručnoga za neko područje(Admin mi je šef to poštujem,ali ako mi se čini ili sam siguran da sam stručniji od njega negdje ja cu preispitati njegovu odluku (Shinzon - no offense))
po meni MOD je da kontrolira pod forume SMOD da kontrolira MODove,a admin ne sluzi istome kao MOD
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimened vel 24, 2008 4:53 pm

istina je modivi su tu da na odredenim dijelovima provode pravila i ostalo te da se brinu o redu i miru,a smod pak na cijelom forumu i kontrolira mod-ove
a admin pak se brine o uredenju foruma i dijeli banove kad treba i bavi se kontrolom cijelog foruma,smodova i modova
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesri vel 27, 2008 6:03 pm

koliko ja znam SMOD je na odredjenom forumu i na odredjenom forumu provjerava posao moderatora
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesri vel 27, 2008 7:19 pm

pa cuj to zavisi kako gdje kod nas na cijelom forumu posto sam ja zauzet
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Gost
Gost




Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimepet oľu 07, 2008 10:30 pm

ovdje lock smirile su se strasti
[Vrh] Go down
Shinzon
Admin
Admin
Shinzon


Male
Broj postova : 484
Age : 34
Registration date : 06.12.2007

Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitimesub oľu 08, 2008 3:21 pm

haha
neko zaboravio lockati lokot
[Vrh] Go down
https://soalitionofnations.own0.com
Sponsored content





Prava MOD-ova Empty
PostajNaslov: Re: Prava MOD-ova   Prava MOD-ova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prava MOD-ova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Soalition of Nations (SON) :: Caffe :: Fight Club-
Forum(o)Bir: